Yukarı
Çık

EGE ALÜMİNYUM

Cam Balkon Sistemleri

Telefon ile Ulaşın
(Pzt ~ Cmt » 08:30 - 18:30)

0533 308 77 36

0850 305 16 50

Isıcamlı Cam Balkon

İzolasyonu arttırmak için sisteme bazı ilaveler yapılmıştır. Mesela Camoda ısıcamlı cam balkon sisteminde camlar tamamen bir çerçevenin içine oturmaktadır.

Çalışma prensibi olarak 8 mm temperli camlı katlanır sistemlerden bir farkı yoktur. Kayar-katlanır diye tabir ettiğimiz sistemin aslında ta kendisidir. Kanatlar birbirlerine “h” alüminyum fitiller ile değil; özel profillerle bağlanmaktadır.

 

Camlar 4+12,4+4 mm temperli ısıcamdır. Daha fazla izolasyon beklentisi olanlar için ideal ürünlerdir. Piyasada Camoda harici çok da profesyonel olmayan ısıcamlı sistemler mevcuttur. Klasik sistemlerdeki gibi “h” fitiller kullanılan bu modellerin ekstra ısı ve ses yalıtımı sağladığı söylenemez.

 

Ekstra ısı, ses ve su yalıtımı için sadece en kaliteli ürünleri tercih etmek gerekir. Sistemin arge çalışmaları yapılırken tüm detaylar düşünülmüş olması gerekir. Bu birçok olumsuzluğun önüne geçecektir ve belirli riskleri asgari seviyelere indirecektir. İyi bir uygulama il ile birlikte kullanılacak kaliteli bir sistem atıl alanları birer kış bahçesine çevirebilir. Kış, sonbahar ve ilkbahar mevsimlerinde balkonları ve terasları kullanma imkanı bulabilirsiniz.

KURUMSAL

Sektörde 2007 yılından itibaren Ege Alüminyum olarak hizmet vermekteyiz. Winsa, Real ve Okyanus marka malzemeler ile uygun fiyata ve Ege Alüminyum güvencesiyle hizmetinizdeyiz. Sektörde lider olmayı hedefleyip, tecrübemizle hizmetimize devam edeceğiz.

Tüm hakları saklıdır © 2019 Ege Alüminyum

SiteMap| Tasarım : interbim.com